Prace kontrolno-pomiarowe

Firma ASAPEL oferuje usługi w zakresie elektryki przemysłowej i automatyki dla przemysłu. Działamy wszechstronnie – wykonujemy prace kontrolno-pomiarowe oraz elektroinstalacyjne, a także pomiary elektryczne. Zajmujemy się również kompleksowym utrzymaniem ruchu i obsługą linii produkcyjnych. Wykonujemy wszystkie rodzaje pomiarów elektrycznych, w tym badania przy użyciu kamer termowizyjnych. Możemy więc gruntownie przetestować wydolność funkcjonowania danego zakładu oraz wdrożyć konieczne ulepszenia w celu podniesienia jego wydajności.

Nie tylko realizujemy prace kontrolno-pomiarowe, ale także budujemy szafy i rozdzielnice elektryczne – według zlecenia lub przygotowujemy całość wraz z dokumentacją. Posiadamy doświadczenie w montażu i obsłudze urządzeń w strefach zagrożonych wybuchem. Programujemy falowniki, sterowniki i panele operatorskie. Specjalizujemy się w serwisowaniu kriogenicznych linii mrażalniczych oraz układaniu kabli grzewczych. Jak więc widać, zakres naszego działania jest na tyle szeroki, by obejmować wszystkie potrzeby konkretnego przedsiębiorstwa.
 

Prace kontrolno-pomiarowe i inne usługi:

Realizując przez kilkanaście lat prace kontrolno-pomiarowe, zyskaliśmy ogromne doświadczenie, które pozwala nam sprostać największym wyzwaniom stawianym przez naszych klientów. Przy każdym zleceniu wykazaliśmy się wysokimi kompetencjami, solidnością i profesjonalizmem, co spotkało się z ogromnym uznaniem wszystkich zleceniodawców. Pozytywne opinie są najlepszym dowodem naszej rzetelności – dzięki nim wciąż nabieramy nowych chęci do dalszego rozwoju oraz podejmowania kolejnych wyzwań. Jesteśmy naprawdę dumni z dotychczasowych osiągnięć.

Naszą misją jest wspieranie firm na każdym etapie realizacji projektu, zaczynając od projektowania, montażu, wdrażania a na serwisie kończąc. Cenimy społeczną odpowiedzialność, dzięki czemu pielęgnujemy relacje z naszymi klientami i pracownikami. Największą wartością naszej firmy są ludzie, którzy dzięki wiedzy i pasji pozwalają nam się realizować. Jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój, nie boimy się wyzwań, ponieważ nie działamy szablonowo.

Elektryka przemysłowa - przykłady realizacji:

  • Projekt i wykonanie instalacji i oprogramowania zespołu pras wulkanizacji taśm przenośnikowych
  • Budowa instalacji apełnialnii gazów technicznych
  • Montaż ogrzewania rurociągów w bazach paliw płynnych Instalacja zasilania i sterowania palników w hucie szkła
  • Montaż linii impregnacji taśm przenośnikowych
  • Wykonanie instalacji filtrowentylacji linii robotów spawalniczych
  • Pomiary elektryczne


Zachęcamy do współpracy