Prace kontrolno-pomiarowe

Firma ASAPEL oferuje usługi w zakresie elektryki przemysłowej i automatyki dla przemysłu. Działamy wszechstronnie – wykonujemy prace kontrolno-pomiarowe oraz elektroinstalacyjne, a także pomiary elektryczne. Zajmujemy się również kompleksowym utrzymaniem ruchu i obsługą linii produkcyjnych. Wykonujemy wszystkie rodzaje pomiarów elektrycznych, w tym badania przy użyciu kamer termowizyjnych. Możemy więc gruntownie przetestować wydolność funkcjonowania danego zakładu oraz wdrożyć konieczne ulepszenia w celu podniesienia jego wydajności. Przeprowadzane prace kontrolno-pomiarowe pozwalają zwiększyć efektywność pracujących układów oraz urządzeń. Ponadto dzięki nim można w łatwy sposób upewnić się, że cała maszyneria działa prawidłowo. To z kolei ma niebagatelny wpływ tak dla wydajności, jak i dla bezpieczeństwa obsługujących urządzenia pracowników.

Oferujemy wysokiej jakości szafy i rozdzielnice elektryczne

Nie tylko realizujemy prace kontrolno-pomiarowe, ale także budujemy szafy i rozdzielnice elektryczne – według zlecenia lub przygotowujemy całość wraz z dokumentacją. Mamy doświadczenie w montażu i obsłudze urządzeń w strefach zagrożonych wybuchem. Programujemy falowniki, sterowniki i panele operatorskie. Specjalizujemy się w serwisowaniu kriogenicznych linii mrażalniczych oraz układaniu kabli grzewczych. Jak więc widać, zakres naszego działania jest na tyle szeroki, by obejmować wszystkie potrzeby konkretnego przedsiębiorstwa. Wykonujemy znacznie więcej niż tylko prace kontrolno-pomiarowe. Przekonaj się o tym sam!
 

Prace kontrolno-pomiarowe i inne usługi:

Realizując przez kilkanaście lat prace kontrolno-pomiarowe, zyskaliśmy ogromne doświadczenie, które pozwala nam sprostać największym wyzwaniom stawianym przez naszych klientów. Przy każdym zleceniu wykazaliśmy się wysokimi kompetencjami, solidnością i profesjonalizmem, co spotkało się z ogromnym uznaniem wszystkich zleceniodawców. Pozytywne opinie są najlepszym dowodem naszej rzetelności – dzięki nim wciąż nabieramy nowych chęci do dalszego rozwoju oraz podejmowania kolejnych wyzwań. Jesteśmy naprawdę dumni z dotychczasowych osiągnięć.

Stawiamy na kontakt z klientem

Naszą misją jest wspieranie firm na każdym etapie realizacji projektu, zaczynając od projektowania, montażu, wdrażania a na serwisie kończąc. Cenimy społeczną odpowiedzialność, dzięki czemu pielęgnujemy relacje z naszymi klientami i pracownikami. Największą wartością naszej firmy są ludzie, którzy dzięki wiedzy i pasji pozwalają nam się realizować. Jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój, nie boimy się wyzwań, ponieważ nie działamy szablonowo. Cechuje nas otwartość na nowe pomysły i innowacyjność. Skontaktuj się z nami, jeśli zainteresowała Cię nasza oferta!

Elektryka przemysłowa - przykłady realizacji:

  • projekt i wykonanie instalacji i oprogramowania zespołu pras wulkanizacji taśm przenośnikowych,
  • budowa instalacji napełnialnii gazów technicznych,
  • montaż ogrzewania rurociągów w bazach paliw płynnych,
  • instalacja zasilania i sterowania palników w hucie szkła,
  • montaż linii impregnacji taśm przenośnikowych,
  • wykonanie instalacji filtrowentylacji linii robotów spawalniczych,
  • pomiary elektryczne.


Zachęcamy do współpracy