Automatyka przemysłowa - prace projektowe, montażowe i kontrolne

Do naszych najbardziej podstawowych zajęć należy szeroko rozumiana automatyzacja procesów technologicznych. Spełniamy się w tym, co robimy, zapewniając kompleksową oraz – przede wszystkim – fachową obsługę wszystkim naszym klientom. Do naszych specjalności należy też m.in. programowanie plc. Oferujemy liczne usługi projektowe i wdrożeniowe dla przemysłu. Działamy w oparciu o nowoczesne układy automatyki, które są obecnie standardem w zakładach produkcyjnych. Zapewniamy praktyczne rozwiązania dostosowane do charakteru budowy urządzeń i ich pracy. Polecamy takie usługi, jak opierające się na tworzeniu algorytmów sterujących maszyną programowanie PLC. Automatyka przemysłowa nie skrywa przed nami tajemnic. Przekonaj się o tym sam. Wykonujemy nawet najbardziej skomplikowane układy automatyki. Żadne wyzwanie nie jest nam straszne!

Szafy sterownicze – profesjonalny montaż i programowanie

Jednym z etapów realizacji naszych zleceń jest – naturalnie – montaż szaf sterowniczych, jednak dużą rolę odgrywa także samo programowanie. Sterowniki warunkują działanie urządzenia, a także zajmują się wykrywaniem i rozwiązywaniem wszelkich potencjalnych problemów z działaniem. Właśnie dlatego programowanie sterowników dla przemysłu cieszy się taką popularnością. To rozwiązanie, które w znaczący sposób ułatwia pracę zakładu. Proponowana przez nas usługa prefabrykacji szafy sterowniczej obejmuje oczywiście także zainstalowanie odpowiedniego oprogramowania. To doskonały wybór dla tych osób, którym zależy na stworzeniu właściwych warunków do pracy.

Instalacje automatyki – dlaczego warto w nią zainwestować?

Postaw na przyszłościowe rozwiązanie! Wdrażana przez nas automatyzacja procesów produkcyjnych umożliwia zwiększenie efektywności przy jednoczesnej optymalizacji kosztów. Precyzyjnie określony schemat działania maszyny gwarantuje zadowalające wyniki oraz wysoką jakość towarów. Samo programowanie sterowników natomiast pozwala nam zoptymalizować funkcjonowanie sprzętu i znacznie rozwinąć jego potencjał. Pomagamy uwolnić pełen potencjał urządzeń elektrotechnicznych. Wdrażana przez nas automatyzacja procesów technologicznych pozwala znacząco obniżyć koszty, a także zwiększyć efektywność każdego zakładu pracy, każdej hali przemysłowej czy innego miejsca, w którym wykorzystuje się sprzęt elektroniczny.

Prefabrykacja szaf sterowniczych - dla sprawnej obsługi urządzeń

Sprawny nadzór nad wszystkimi maszynami wymaga specjalnego projektu. Rozdzielnice i automatyka są ze sobą ściśle powiązane, dlatego nasza firma projektuje i prefabrykuje szafy sterownicze, dzięki którym możliwe jest logistyczne uporządkowanie całej aparatury i wszelkich urządzeń elektrycznych wykorzystywanych w zakładzie. Rozbudowana maszyneria wymaga precyzji podczas przygotowywania stanowiska, aby praca mogła przebiegać bezpiecznie i sprawnie. Prefabrykacja szaf sterowniczych obejmuje zarówno projekt, jak i kompleksowy montaż. Ich budowa i sposób rozmieszczenia sprzętu dobierane są indywidualnie w zależności od potrzeb klienta oraz warunków otoczenia. Tworzone przez nas szafy znacząco ułatwiają wdrożenie automatyzacji procesów produkcyjnych. To wysokiej jakości urządzenia, które spełniają wszelkie wymagane w branży normy i standardy.

Automatyka przemysłowa

Rozdzielnice i automatyka – dlaczego są od siebie zależne?

Dopasowywanie instalowanego sprzętu do specyfiki danego zakładu jest niezwykle istotne. Układy automatyki mogą być bowiem naprawdę różnorodne. Z tego też powodu od ekspertów zajmujących się ich montażem wymaga się wszechstronności. Jako doświadczeni fachowcy, wiedziemy prym w prefabrykacji i montowaniu automatyki przemysłowej. Każdy projekt zakłada określone rozwiązania techniczne najlepiej pasujące do charakteru danej budowy. Obsługa sprzętu powinna być logicznie zaplanowana, dlatego szafy sterownicze są niezbędnym elementem przy projektowaniu przestrzeni w miejscu pracy. Wpływają one m.in. na organizację pracy. Dlatego to właśnie one stanowią jeden z najważniejszych elementów układów automatyki. Dzięki nim będziemy w stanie funkcjonalnie zagospodarować pomieszczenie i w prosty sposób wykonać określone działanie. Profesjonalna prefabrykacja szaf sterowniczych pozwala stworzyć stabilne konstrukcje odporne na wszelkie warunki środowiskowe oraz zapewniające sprawną i bezpieczną pracę.

Instalacje automatyki – projektowanie, wdrażanie i prace remontowe

Oprócz samego wdrażania zautomatyzowanych rozwiązań w pracy przemysłowej zapewniamy również wszelkie związane z tym środki bezpieczeństwa. Rozdzielnice i automatyka wykorzystywane w zakładach to podatne na uszkodzenia elementy, które należy objąć odpowiednią opieką. Instalacje automatyki obejmują projektowanie systemów analizy atmosfery i sygnalizowania przeciwpożarowego. Zaopatrujemy zakłady pracy w telewizję przemysłową, a także monitoring i alarmy. Rozdzielnice i automatyka wymagają profesjonalnego zabezpieczenia na wypadek awarii, dlatego oferujemy systemy bezpieczeństwa dla wszelkich maszyn i urządzeń. Zajmujemy się też wykrywaniem uszkodzeń oraz pracami rozruchowymi. U nas mogą Państwo liczyć na kompleksowość usług. Zapewniamy projekt szaf sterowniczych, programowanie PLC oraz stałe wsparcie przy okresowych naprawach.

Pełna automatyzacja procesów produkcyjnych - sprawdź, co oferujemy

Nasze usługi to nie tylko automatyka przemysłowa, tworzenie instalacji i systemy bezpieczeństwa. Przeprowadzamy również szereg prac remontowych opartych na bieżących naprawach i konserwacji. Oprócz tego, że wykonujemy kompleksowe programowanie sterowników, możemy też dokonać modyfikacji obecnego oprogramowania. Wszelkie zmiany wdrażamy zgodnie z życzeniami klienta. Poza tym wykonujemy specjalistyczne prace kontrolno pomiarowe. Kalibrujemy pętle sygnalizacyjne i pomiarowe oraz urządzenia ciśnieniowe. Słowem – robimy w zasadzie wszystko, czego mogą wymagać wszelkie instalacje automatyki.

1. Projektowanie i wdrożenie:

 • programowanie sterowników PLC i paneli operatorskich,
 • systemy analizy atmosfery i sygnalizacji przeciwpożarowej,
 • telewizja przemysłowa, monitoring i alarmy,
 • automatyzacja procesów, maszyn i urządzeń,
 • projektowanie i prefabrykacja szaf sterowniczych i rozdzielnic,
 • systemy bezpieczeństwa maszyn i urządzeń.

2. Utrzymanie ruchu, prace montażowe, remontowe:

 • lokalizacja uszkodzeń, naprawy bieżące i konserwacja urządzeń AP,
 • montaż urządzeń i instalacji dla automatyki przemysłowej,
 • modyfikacja istniejącego oprogramowania zgodnie z życzeniami klienta,
 • prace rozruchowe.

3. Prace kontrolno-pomiarowe i serwisowe:

 • kalibracja pętli sygnalizacyjnych i pomiarowych,
 • kalibracja urządzeń ciśnieniowych (0-700 bar),
 • serwis maszyn i urządzeń (w wykonaniu zwykłym i przeciw wybuchowym Ex).

Nie tylko automatyzacja systemów przemysłowych – oferujemy także serwis!

W obszarze proponowanych przez nas usług należy nie tylko wdrażanie nowoczesnych systemów i rozwiązań. Zajmujemy się również serwisowaniem wszelkich maszyn i urządzeń, które obejmuje automatyka przemysłowa. Zapewniamy klientom kompleksowe wsparcie zarówno na etapie planowania i wdrażania rozwiązań, jak i w sytuacji awarii lub konieczności przeprowadzenia badań kontrolnych. Automatyzacja procesów produkcyjnych zakłada naprawdę różnorodne działania, które jesteśmy w stanie zaoferować każdemu klientowi. Zapewniamy fachowe instalacje automatyki i usługi renowacyjne na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy wszystkich, których interesuje szeroko rozumiana automatyzacja procesów przemysłowych lub związane z nią prace serwisowe.

Współpraca