O nas

Firma ASAPEL oferuje usługi w zakresie elektryki przemysłowej i automatyki dla przemysłu. Nasze działania obejmują prace kontrolno-pomiarowe oraz elektroinstalacyjne i pomiary elektryczne. Zajmujemy się również kompleksowym utrzymaniem ruchu i obsługą linii produkcyjnych. Wykonujemy wszystkie rodzaje pomiarów elektrycznych, w tym badania przy użyciu kamer termowizyjnych. Nie tylko realizujemy prace kontrolno-pomiarowe, ale także budujemy szafy i rozdzielnice elektryczne według zlecenia lub przygotowujemy całość wraz z dokumentacją. Posiadamy doświadczenie w montażu i obsłudze urządzeń w strefach zagrożonych wybuchem. Programujemy falowniki, sterowniki i panele operatorskie. Specjalizujemy się w serwisowaniu kriogenicznych linii mrażalniczych oraz układaniu kabli grzewczych.

 

Prace kontrolno-pomiarowe i inne usługi:

Realizując przez kilkanaście lat prace kontrolno-pomiarowe zyskaliśmy ogromne doświadczenie, które pozwala nam sprostać największym wyzwaniom stawianym przez naszych klientów, pokazując przy tym kompetencje, solidność i profesjonalizm, które zostały przez nich docenione.

Naszą misją jest wspieranie firm na każdym etapie realizacji projektu, zaczynając od projektowania, montażu, wdrażania a na serwisie kończąc. Cenimy społeczną odpowiedzialność, dzięki czemu pielęgnujemy relacje z naszymi klientami i pracownikami. Największą wartością naszej firmy są ludzie, którzy dzięki wiedzy i pasji pozwalają nam się realizować. Jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój, nie boimy się wyzwań, ponieważ nie działamy szablonowo.

 

Elektryka przemysłowa - przykłady realizacji:

  • Projekt i wykonanie instalacji i oprogramowania zespołu pras wulkanizacji taśm przenośnikowych
  • Budowa instalacji apełnialnii gazów technicznych
  • Montaż ogrzewania rurociągów w bazach paliw płynnych Instalacja zasilania i sterowania palników w hucie szkła
  • Montaż linii impregnacji taśm przenośnikowych
  • Wykonanie instalacji filtrowentylacji linii robotów spawalniczych
  • Pomiary elektryczne


Zachęcamy do współpracy